Blog ArchivesZajmujemy się usługami związanymi z wynajmem samochodów na okres krótkoterminowy i długoterminowy. Stawiamy bowiem na sprawdzone marki samochodów o bogatym wyposażeniu. Oferujemy korzystne ceny i warunki współpracy. Mamy różne promocje. Wszystkie nasze samochody posiadają klimatyzację. Ceny wynajmu aut są rożne w zależności od marki i modelu. Możliwość rezerwacji samochodu na stronie. Dostarczenie samochodu na lotnisko jest oczywiście bezpłatne!!!

Kraków

ul. Księdza Meiera 20F

91-236 Kraków

telefon : 508 671 405 ; 508 671 406

...


Dla Państwa wygody podstawiamy samochody pod podany adres, również na lotniska. Nasze samochody są ekonomiczne i bardzo dobrze wyposażone!!! Limuzyny, Vany, dostawcze samochody, wszystko to i jeszcze więcej, to Państwo znajdą w naszej ofercie. U nas nie ma limitu kilometrów, wszystkie samochody są objęte pełnym ubezpieczeniem. Ceny wynajmu aut są rożne w zależności od marki i modelu. Możliwość rezerwacji samochodu na stronie.

Kraków

ul. Szlak 65 lok. 902

31-153 Kraków

telefon : 502 670 600

...


nasza firma głównie działa na terenie Krakowa. Nasze usługi kierowane są do klientów indywidualnych jak biznesowych oczywiście. Nawiązujemy także współprace z firmami!!! Ob ługujemy również imprezy okolicznościowe od strony transportowej ( śluby, rożne bale, studniówki, itp. )

Posiadamy także mini busy ( dziewięciu-osobowe ). Ceny wynajmu aut są rożne w zależności od marki i modelu.Dostarczenie samochodu na lotnisko jest oczywiście bezpłatne!!!

Kraków

ul. Focha 1

30-111 Kraków

telefon : 609 660 110 ( 24/h ) ...